Özel Beyaz Bireysel Gelişim ve Aile Danışma Merkezi - 0212 231 6112 / 0532 201 4180

 

 

Gizlilik

     Seanslarda çocuk, ergen ve aileler tarafından paylaşılan her bilginin gizli tutulması ve başka bir kişiye aktarılmamasına büyük özen gösterilir. Ancak, danışanın kendine veya başkalarına zarar verme riski söz konusu olduğunda, danışanın da bilgisi dâhilinde bu bilgi gerekli kişilerle paylaşılır.

 

İnsan Hakları ve Eşitlik

     Dil, din, cinsiyet, ırk veya cinsel yönelim farkı gözetmeksizin tüm danışanlar insan haklarına saygı gösterilerek, eşit muamele görürler.

 

Yetkinlik

     Merkezimizdeki tüm uzmanlar, gereken lisans ve lisansüstü eğitimlerini tamamlayarak, yetkin kişilerden süpervizyon alarak ve kendi bireysel terapilerinden/analizlerinden geçerek psikolojik danışmanlık uygulama yetkinliklerini kazanmışlardır.

 

Konsültasyon

     Gerekli durumlarda danışanlar ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için ilgili uzmanlara (nörolog ve/veya psikiyatrist) yönlendirilir ve sürece yönlendirilen uzmanla işbirliği içerisinde devam edilir.

 

Seans Kuralları

  • Merkezimizde görüşmelerin süresi 50 dakikadır.

  • Görüşmelerin zamanında başlaması ve bitirilmesi gerekmektedir. Geç kaldığınız seansın süresinin uzatılması mümkün değildir. Terapistin neden olduğu gecikme, terapistin görüşmeyi 50 dakika sonunda tamamlamasıyla telafi edilmiş olur.

  • 24 saat önceden iptal edilmeyen görüşmeler yapılmış sayılacağından ücreti talep edilecektir

  • Görüşmelerden 24 saat önce, size bir randevu hatırlatma mesajı gelecektir. Bu konuda dikkatiniz seans takibini kolaylaştıracaktır.