Özel Beyaz Bireysel Gelişim ve Aile Danışma Merkezi - 0212 231 6112 / 0532 201 4180

 

 

Süpervizyon:

     Uzman Klinik Psikolog Şeniz Pamuk tarafından, Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programları Çocuk- Ergen alt dalı öğrencilerine ve alana yeni katılan meslektaşlara çocuk, genç ve ailelerle çalışmaya yönelik süpervizyon hizmeti verilmektedir.

 

Anne-Baba ve Uzman Buluşmaları:

     Anne babalar günümüzde birçok farklı meseleyle karşı karşıya kalmakta ve bu meselelerle nasıl baş edecekleri konusunda kafa karışıklığı yaşamaktadırlar. Bu meseleler üzerine birlikte düşünmek ve güncel bilgileri onlarla paylaşmak amacıyla, kurumumuz bünyesinde belirli aralıklarla anne baba uzman buluşmaları düzenlenmektedir.

 

Öğretmen ve Uzman Buluşmaları:

     Günümüzde öğretmenlere bilgi aktarmanın dışında öğrenci, veliler ve meslektaşlarla ilişkileri yönetmek adına birçok görev düşmektedir. Bu ilişki ağı içinde,  öğretmenlerin mesleki olarak kendilerini geliştirirken bu ilişkileri de yönetmeleri beklenmektedir. Bu süreç içinde karşılaşılan meselelere yönelik olarak hazırlanmış eğitimlerimizle öğretmenlerimizin destek ihtiyacının karşılanması ve kendi çözümlerini üretebilecek noktaya gelmeleri hedeflenmektedir.